Del:  

Kontakt os

Teatret OM - Egnsteater i Ringkøbing-Skjern Kommune
Buen 15, 6950 Ringkøbing
Telefon: 97 44 19 89 Mobil: 24 24 71 47
E-mail: teatretom@teatretom.dk

 

 

Medarbejdere

Kunstnerisk team

Sandra Pasini

Kunstnerisk leder, skuespiller og instruktør
E-mail: sandra@teatretom.dk
Tlf.: +45 2011 0387

 

 

Antonella Diana

Scenograf, billedkunstner og teknisk leder 
E-mail: antonella@teatretom.dk
Tlf.: +45 5124 4467

 

 

Annemarie Waagepetersen

Skuespiller, musiker og koordinator
E-mail: annemarie@teatretom.dk
Tlf.: +45 5124 5778

 

 

  

Værksted

Frederik L. Gravgaard

Værksteds- og altmuligmand 
E-mail: frederik@teatretom.dk
Tlf.: +45 5134 4065

 

 

 

Administration

Tove T. Kristensen

Administrationsleder og PR
E-mail: tove@teatretom.dk
Tlf.: +45 9744 1989

 

 

Tine P. R. Boelslund

Markedsføringsmedarbejder 
E-mail: tine@teatretom.dk
Tlf.: +45 2424 7147

 

 

  

Projektansatte

Dina A. Hamdan

Gæste instruktør, producer og konsulent
E-mail: dina@teatretom.dk
Tlf.: +45 2938 3964

 

  

Tine F. Madsen

Projektkoordinator for Scenografisk LAB
E-mail: S.LAB@teatretom.dk
Tlf.: +45 2966 5659

 

 

Freddy Giorgi

Musiker og tekniker

 

 

  

Päivi Raninen

Skuespiller og danser


 

  

Cristiana Alfonsetti

Skuespiller og danser


 

  

Tippe Molsted

Skuespiller, musiker og fortæller


 

  

Jori Snell

Skuespiller og danser


 

  

Nyhedsbrev

Modtag seneste nyt om Teatret OMs
forestillinger, workshops og aktiviteter