Del:  

Kontakt os

Teatret OM - Egnsteater i Ringkøbing-Skjern Kommune
Buen 15, 6950 Ringkøbing
Telefon: 97 44 19 89 Mobil: 24 24 71 47
E-mail: teatretom@teatretom.dk

 

 

Medarbejdere

Kunstnerisk team

Sandra Pasini

Kunstnerisk leder, skuespiller og instruktør
E-mail: sandra@teatretom.dk
Tlf.: +45 2011 0387

 

 

Antonella Diana

Scenograf, billedkunstner og teknisk leder 
E-mail: antonella@teatretom.dk
Tlf.: +45 5124 4467

 

 

Annemarie Waagepetersen

Skuespiller, musiker og koordinator
E-mail: annemarie@teatretom.dk
Tlf.: +45 5124 5778

 

 

Dina A. Hamdan

Co-director/producer
E-mail: dina@teatretom.dk
Tlf.: +45 2938 3964

 

  

Tine F. Madsen

Projektkoordinator / fundraiser
E-mail: tinemadsen@teatretom.dk
Tlf.: +45 3013 2445

 

 

 

Værksted

Frederik L. Gravgaard

Værksteds- og altmuligmand 
E-mail: frederik@teatretom.dk
Tlf.: +45 5134 4065

 

 

 

Maja Haahr Bogh

Teatertekniker
maja@teatretom.dk

 

 

 

 

 

 

  

Administration

T. Kristensen

Leder af adm. og PR
E-mail: tove@teatretom.dk
Tlf.: +45 9744 1989

 

 

Bodil Piil

Bogholderi
bogholderi@teatretom.dk

 

 

 

 

 

  

 

Projektansatte

Freddy Giorgi

Musiker og tekniker

 

 

  

Tippe Molsted

Skuespiller, musiker og fortæller


 

  

Jori Snell

Skuespiller og danser


 

  

Nyhedsbrev

Modtag seneste nyt om Teatret OMs
forestillinger, workshops og aktiviteter