Del:  

Kontakt os

Teatret OM - Egnsteater i Ringkøbing-Skjern Kommune
Buen 15, 6950 Ringkøbing
Telefon: 97 44 19 89 Mobil: 24 24 71 47
E-mail: teatretom@teatretom.dk

 

 

Medarbejdere

Kunstnerisk team

Sandra Pasini

Kunstnerisk leder, skuespiller og instruktør
E-mail: sandra@teatretom.dk
Tlf.: +45 2011 0387

 

 

Antonella Diana

Scenograf, billedkunstner og teknisk leder 
E-mail: antonella@teatretom.dk
Tlf.: +45 5124 4467

 

 

Annemarie Waagepetersen

Souschef - skuespiller og musiker
E-mail: annemarie@teatretom.dk
Tlf.: +45 5124 5778

 

 

Tippe Molsted

Skuespiller, musiker og fortæller


 

  

Jori Snell

Skuespiller og danser


 

  

 

Teatertekniker og værksted


Sara Ballestri

Teatertekniker 
sara@teatretom.dk

Tlf.: +45 20656680

 

 

   

Frederik L. Gravgaard

Værksteds- og altmuligmand 
E-mail: frederik@teatretom.dk
Tlf.: +45 5134 4065

 

 

 

Administration

Tine F. Madsen

Projektkoordinator / fundraiser
E-mail: tinemadsen@teatretom.dk
Tlf.: +45 3013 2445

 

 

Tove Kristensen

PR m.v. 

tove@teatretom.dk

Tlf. 2424 7147

   


Bodil Piil

Bogholderi
bogholderi@teatretom.dk
Tlf. 2065 5760

 

 

 

  

 

Projektansatte

Freddy Giorgi

Musiker og tekniker

 

 

  

Nyhedsbrev

Modtag seneste nyt om Teatret OMs
forestillinger, workshops og aktiviteter