Del:  

Kontakt os

Teatret OM - Egnsteater i Ringkøbing-Skjern Kommune
Buen 15, 6950 Ringkøbing
Telefon: 97 44 19 89 Mobil: 24 24 71 47
E-mail: teatretom@teatretom.dk

 

Medarbejdere

Kunstnerisk team

Sandra Pasini

Kunstnerisk leder, skuespiller og instruktør
E-mail: sandra@teatretom.dk
Tlf.: +45 2011 0387

 

 

Antonella Diana

Scenograf, billedkunstner og teknisk leder 
E-mail: antonella@teatretom.dk
Tlf.: +45 5124 4467

 

 

Annemarie Waagepetersen

Souschef - skuespiller og musiker
E-mail: annemarie@teatretom.dk
Tlf.: +45 5124 5778

 

 

Tippe Molsted

Skuespiller, musiker og fortæller

tippe@teatretom.dk

 

  

Jori Snell 

Skuespiller og danser


 

  

 

 

Teatertekniker og værksted

    Maximiliano Bini

    Teatertekniker
    Mail: maxi@teatretom.dk
    Tlf.: +45 20656680

 

 

Frederik L. Gravgaard

Værksteds- og altmuligmand 
E-mail: frederik@teatretom.dk
Tlf.: +45 5134 4065

 

 

 

Administration

Tine F. Madsen

Projektkoordinator / fundraiser
E-mail: tinemadsen@teatretom.dk
Tlf.: +45 3013 2445

 

 

Bodil Piil

bogholderi 
bogholderi@teatretom.dk
tlf. +45 2065 5760


 

 

Tove Kristensen

PR m.v. 

tove@teatretom.dk

Tlf. 2424 7147

   

 

Projektansatte

Hisako Miura

Skuespiller

 

 

  

Freddy Giorgi

Musiker og tekniker

 

 

  

Miguel Angel Utreras Imilmaqui

Tekniker og projektmedarbejder

 

 

  

    Sara Strandby

     Projektmedarbejder

 

 

  

Nyhedsbrev

Modtag seneste nyt om Teatret OMs
forestillinger, workshops og aktiviteter